İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel
  3. 2019 İlkbahar hoşluk trendleri parlak gözler her yerde!

2019 İlkbahar hoşluk trendleri parlak gözler her yerde!

featured

Güzellik trendlerini yakından takip edenler için 2019 İlkbahar sezonunun en çok tercih edilen güzellik trendlerini elmaelma.com okurları için bir araya getirdik! Göz makyajından tutun sezonun en çok tercih edilen renklerine kadar aradığınız ne varsa her şeyi haberin devamında bulabilirsiniz…

PARLAK VE DOĞAL GÖZ MAKYAJI!

Geçtiğimiz yıllarda mat ve nude tonların ön planda olduğu sezon artık geride kaldı! Sim sim olmayan ancak parlak, yanarlı dönerli canlı renkte farların olduğu bir sezona giriş yapıyoruz. Göz kapakların daha saplıklı görünmesi için nude tonlarda parlak farlara 2019 İlkbahar sezonunda yer verebilirsiniz.

RENGARENK EYELİNERLAR!

2019 İlkbaharda en ilgi çeken makyaj modellerinden biri de ten makyajını doğal bırakıp gözlerde renkli eyeliner sürebilirsiniz. Her kombine uyum sağlayacak renkli eyeliner modasına sizde katılabilirsiniz!

2019’UN TREND SAÇ KESİMLERİ!

Eski dönemin uzun saç modası her geçen yıl yerini kısa modellere bırakıyor. Renkli boyaların sıklıkla karşımıza çıktığı bu sezonda kısa saçlarda yıka çıkar saç boyaları yer alıyor. Her hafta saçlarınızı istediğiniz farklı bir renge boyayarak saçlarınızın yıpranmasına engel olabilirsiniz.

SEZONUN GÖZDE RENKLERİ NELER?

Mercan renginin sezonun trend rengi seçildi. Ancak sadece mercan rengi değil aynı zamanda kırık beyaz, mercan renginin tonları toz pembe, turuncu ve kırmızı renklerin hakim olacağı güzellik trendlerinde siz de mutlaka bu tonları tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap